• English
  • Deutsch

Obsah

Tenisté v Chodovce zahájili

Tradičními oddílovými turnaji začala v Chodové Plané tenisová sezóna 2012. Muži se utkali
v sobotu 5.května a ženy v neděli 6.května. Sponzorem obou akcí byl městys Chodová Planá a pan Miloš Polach – Kovošrot Chodová Planá.
V kategorii mužů mezi dvanácti hráči zvítězila oddílová jednička Libor Hlačík. Ve finále
Hlačík porazil Antonína Krejčího 6:2. Další čtyři místa obsadili tenisté se jménem Jiří
v pořadí Rožumberg, Kuzmík, Straka, Abramčuk. Za nimi skončili Radek Dlouhý, Richard
Krejza, Vladimír Kadlec, Sáša Suk, Roman Sloup a Pavel Mach.
V kategorii žen se utkalo sedm hráček systémem každá s každou do 5 gamů. Kvůli dešti se turnaj dohrál až 8.května. Hlavními favoritkami byly sestry Suků. V jejich vzájemném zápase Anička porazila Mirku 6:0 a radovala se z celkového vítězství. Další pořadí bylo LuciePokorná, Naďa Dlouhá, Světlana Ambrožová, Zdena Šulcová a Radka Krejzová.