Obsah

zpět

Zpráva o činnosti TJ Slavoj v roce 2011

V roce 2011 bylo pod hlavičkou TJ Slavoj sdruženo šest oddílů. V jednotlivých oddílech bylo přihlášeno celkem 211 členů.
     Fotbalový oddíl měl 61 členů. Soutěže hrála 3 družstva. Družstvo A hrálo okresní přebor. Na jaře přišel nový trenér Miroslav Zeman s asistentem Janem Martínkem a družstvo se zachránilo na jedenáctém místě. Výrazné zlepšení se potvrdilo tím, že po skončení podzimu bylo družstvo A na prvním místě. Také družstvo B se podobně zlepšilo. Ve IV.třídě skončilo na jaře jedenácté. Na podzim vyhrálo svou skupinu a postoupilo do nástavby. Trenéry byly Richard Krejza a Karel Burian. Třetím družstvem byly žáci. Na jaře ještě hráli jako starší přípravka. Na podzim se z nich stali mladší žáci a v okresním přeboru prohráli všech pět zápasů. Trenéry byly Ladislav Buday a Luboš Pártl.
     Oddíl stolního tenisu měl 32 členů. V soutěžích hrála čtyři družstva. Družstvo A hrálo krajskou soutěž a sezónu 2010/2011 skončilo na jaře na 6.místě. Také po podzimu se drželo na 6.místě ze 14 družstev. Další družstva hrála okresní soutěž. Družstvo B v I. třídě skončilo na jaře druhé a po podzimu vedlo tabulku. Družstvo C ve II. třídě skončilo na jaře čtvrté, ale po podzimu bylo v čele. Za družstvo D ve II.třídě hrají i žáci. Na jaře skončilo z 9 družstev předposlední, ale po podzimu již bylo třetí. Mimo soutěže oddíl uspořádal o velikonocích tradiční handicapový turnaj Chodovar cup za účasti 32 hráčů. Předsedou oddílu byl Rudolf Rolko.
     Nohejbalový oddíl měl 12 členů. V okresním přeboru skončil na 6.místě z 10-ti družstev. V září oddíl uspořádal 16.ročník turnaje volených trojic a dvojic za účasti 24 hráčů. Vedoucím oddílu byl Rudolf Rolko.
     Tenisový oddíl měl 59 členů. Okresní soutěže družstev s názvem Davis cup se opět zúčastnilo pět družstev, ale jejich výsledky byly proti minulosti slabší. V I.třídě se družstvo A (kapitán Rožumberg) zachránilo, ale družstvo B (Abramčuk) všechny zápasy prohrálo. Ve II.třídě družstvo E (Straka) skončilo třetí, družstvo C (Suk) šesté a družstvo D (Ambrož) poslední sedmé. Mimo to oddíl uspořádal 9 turnajů pro různé kategorie. Po roční pauze se na podzim opět rozběhl žákovský kroužek. Jeho vedoucím se stal Sáša Suk. Předsedou oddílu byl Libor Hlačík.
     Oddíl rekreačního sportu byl znám pod názvem Sportklub. Příspěvky zde zaplatilo 37 členů. Oddíl pořádal akce nejen pro sebe, ale hlavně pro veřejnost. Uspořádal celkem 21 akcí. Z toho bylo 6 akcí pro děti a 3 společenské akce (Ples sportovců, maškarní ples a májka na hřišti). Další akce byly zájezdy do bazénu a na kuželky, florbalové a golfové turnaje, Chodovoplánský triatlon, Běh z Pístova a další. Dva členové Sportklubu vedli celoročně žákovský sportovní kroužek. Předsedou oddílu byl Jan Ambrož.
     Šachový oddíl měl 10 členů. Během roku bylo pořádáno 5 turnajů pro veřejnost. Do okresního přeboru se oddíl nezapojil. Předsedou byl Karel Mašek