• English
  • Deutsch

Obsah

Golfové Slunce vyhrál Švejda

Pro golfové začátečníky se v pátek 29.června 2012 konal druhý ročník turnaje s názvem Golfové Slunce. Pořadatelem byl hotel Slunce Chodová Planá. Hrálo se na velmi pěkném cvičném hřišti v Zádubu u Mariánských Lázní. Zúčastnit se mohl každý zájemce a pozvání přijalo čtrnáct hráčů. Boj o přední místa byl velmi vyrovnaný. Prvních osm hráčů dělilo pouhých šest ran. Nakonec se z vítězství radoval tachovský Martin Švejda, který na devět jamek potřeboval 34 ran. Druhý skončil Jiří Straka (35 ran) a třetí místo obsadil loňský vítěz Gustav Ščasnár (36 ran). Po vyhlášení výsledků a předání cen se ještě konala soutěž o nejpřesnější ránu do jamky, takzvaný pat. Také zde byl nejlepší Martin Švejda a potvrdil, že jeho vítězství v turnaji nebyla náhoda.

Konečné pořadí:
1. Martin Švejda (34 ran), 2. Jiří Straka (35), 3. Gustav Ščasnár (36), 4. Pavel Hobza (38), 5. Antonín Krejčí (38), 6. Václav Kohout (39), 7.Tomáš Roubal (39), 8.Karel Cinkais (40), 9. Luboš Hlačík a František Brůžek (43), 11. Tomáš Marcin (46), 12. Libor Hlačík (47), 13. Zdeněk Pokorný (51), 14. Roman Sloup (57).

Příští golfový turnaj se bude konat v pátek 13.července. Pořadatel Sportklub Chodová Planá již nyní zve všechny zájemce. Bližší informace má Jiří Straka (mobil 739834131).

Výsledky golfu 26.5.2012

Sportklub Chodová Planá byl pořadatelem golfového turnaje pro veřejnost. Na cvičném hřišti v Zádubu odehrálo 14 hráčů jedno kolo devět jamek. Aby se vyrovnaly šance na úspěch, dostali slabší hráči několik ran k dobru (handicap HCP).
Konečné pořadí po odečtení HCP:
1. Jiří Straka 33 ran (HCP 0), 2. Gustav Ščasnár 34 (0), 3. Jindra Sloup 34 (4), 4. Karel Cinkais 37 (0), 4. Luboš Hlačík 37 (4), 4. Roman Sloup 37 (8), 7. Franta Brůžek 38 (0), 7. Michal Slowik 38 (0), 9. Slávek Janoch 39 (8), 10. David Hanko 41 (2), 11. Zdeněk Pokorný 43 (8), 12. Tomáš Marcin 49 (5), 13. Jan Ambrož st. 50 (8), 14. Martin Klobás 54 (9).

Fotogalerie níže

GOLFOVÝ TURNAJ
   V letošním roce se v Chodové Plané rozšířil zájem o golf. Začínající golfisté hrají hlavně na cvičném veřejném hřišti v Zádubu u Mariánských Lázní. Letos tam uspořádali pět turnajů. Ten poslední se konal 16.září za účasti 16 hráčů. Zvítězil Jiří Straka, který v rozstřelu porazil Gustu Ščasnára. Třetí místo obsadil vítěz minulého turnaje Zdeněk Němeček. Nejlepší hráči získali poháry a dárkové koše od pořadatelské firmy Truhlářství Hlačík.