Datum zaregistrování u MV ČR:   19.8.2013

Prezident klubu:   Luboš Hlačík,  tel. 602475882

Jednatel klubu:   Tomáš Marcin,  tel. 731044037

Pokladník klubu:   Jiří Straka,  tel. 739834131

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Zpráva o činnosti Golfového klubu Chodová Planá z.s. v roce 2017

Na začátku roku jsme v klubovně každých 14 dní pořádali turnaje na simulátoru. Za sezónu 2016 až 2017 se do těchto turnajů zapojilo 42 hráčů a nejvíce bodů získali David Hanko mezi muži, Lucie Pokorná mezi ženami a Jakub Hlačík mezi dětmi.

Letní sezóna začala 7.dubna turnajem v Teplé. Zorganizovali jsme celkem 18 turnajů. Z toho bylo 13 v rámci soutěže o mistra klubu na následujících hřištích - 3 x Sokolov, 2 x Alfrédov, 2 x Hazlov, 2 x Teplá a jednou Cihelny, Mariánské Lázně, Zádub a Kynžvart. Těchto turnajů o mistra klubu se zúčastnilo 48 členů a vítězi se stali Jaroslav Smetana a Danuše Zemanová.

Mimo to jsme dělali i jiné akce. Pouze pro děti byly dva turnaje - noční turnaj na simulátoru a letní turnaj na Zádubu. Po celý rok probíhal dětský kroužek s trenérem Petrem Budkou. Na začátku dubna se pro zájemce konal pětidenní golfový výlet do Itálie za účasti 14 členů i nečlenů. V květnu jsme na Zádubu dělali turnaj se Sportklubem a v červnu se zde hrál další ročník  Memoriálu Slávka Janocha pro smíšené dvojice. V létě se naše družstvo zúčastnilo krajské čtyřkolové soutěže v Hazlově a Alfrédově. Mezi 6 družstvy jsme skončili na 3.místě. V červenci jsme na Zádubu dělali nebodovaný turnaj. V srpnu uspořádal Ríša Brűmmer v Teplé tradiční turnaj dvojic s názvem Barča cup. Další zahraniční akcí byl výlet do Německa na hřiště Furth im Wald. Zúčastnilo se 8 členů. V září jsme udělali dvoudenní výlet za poznáním hřišť Kácov a Pyšely. Mohl jet každý, ale zúčastnilo se pouze 5 členů výboru.

Od listopadu jsme opět pravidelně každých 14 dnů organizovali turnaje na simulátoru v klubovně. V současné sezóně zatím vede Lukáš Drda.

V říjnu jsme uspořádali taneční zábavu. Účast byla slabá, neboť bylo prodáno pouze 54 vstupenek.

V oblasti budování se během roku pokračovalo ve stavbě cvičného greenu. Dokončilo se zavlažování a v červenci jsme zaseli trávu. Na podzim se začaly práce na rozšíření klubovny. Ve vedlejší místnosti se udělala podlaha, postavily se příčky a provedly se rozvody elektriky a vody. Budou zde kancelář, kuchyně a sklad.

V roce 2017 zaplatilo členské příspěvky 119 členů. Z toho bylo 73 mužů, 32 žen a 14 dětí. Činnost řídil pětičlenný výbor – prezident Luboš Hlačík, jednatel Tomáš Marcin, pokladník Jiří Straka, dále Miloš Hlačík a David Hanko.